Internetový obchod www.damska-moda.sk je na predaj. Momentálne slúži iba na prezentačné účely. V prípade záujmu nás kontaktujte na email: info@najreklama.sk alebo telefón: 0902 749 763 .

Vrátenie tovaru

1. Odstúpenie spotrebiteľa od kúpnej zmluvy sa riadi Všeobecnými obchodnými podmienkami predávajúceho TMaOS s.r.o., ktoré sú zverejnené na https://www.obliekam.sk/vratenie-tovaru.

2. Na odstúpenie od zmluvy odporúčame využiť tlačivo: Odstúpenie od kúpnej zmluvy, ktoré je potrebné doručiť na adresu TMaOS s.r.o., Hlavná 129, 08266, Uzovce, info@obliekam.sk


Vrátenie tovaru


Spotrebiteľ má právo odstúpiť od zmluvy o kúpe tovaru do 14 dní od prevzatia tovaru bez udania dôvodu.  


POSTUP:


1. Tovar starostlivo zabaľte, tak aby nedošlo k jeho poškodeniu počas prepravy.


2. Vytlačte a vyplňte tento formulár, ktorý priložíte do balíka ku vrátenému tovaru.


3. Balík zašlite na adresu: TMaOS s.r.o., Hlavná 129, 08266, Uzovce 


Tovar sa nevracia na dobierku. Takto zaslaný tovar sa neprijíma a vracia sa späť.


4. V prípade, že sme prijali tovar, ktorý bol v neporušenom stave (nenosený, v pôvodnom balení a s visačkami pokiaľ ich tovar mal) peniaze Vám budú prevedené na Vami uvedený účet v lehote 14 dní.
Spotrebiteľ má právo po prevzatí tovar rozbaliť a odskúšať obdobným spôsobom ako pri nákupe v klasickom kamennom obchode. Odskúšať však neznamená začať tovar používať a po niekoľkých dňoch vrátiť predávajúcemu. 


Spotrebiteľ nemôže odstúpiť od zmluvy, predmetom ktorej je predaj tovaru uzavretého v ochrannom obale, ktorý nie je vhodné vrátiť z dôvodu ochrany zdravia alebo z hygienických dôvodov a ktorého ochranný obal bol po dodaní porušený.


Ak spotrebiteľ odstúpi od zmluvy len z časti, t.j. vráti len časť tovaru z celkovej objednávky a týmto vrátením klesne hodnota objednaného tovaru pod stanovenú sumu, na základe ktorej bola poskytnutá zľava na dopravu je spotrebiteľ povinný dodatočne uhradiť náklady na dopravu.